budgy ایران مراغه قهرمان اهدا مدال

budgy: ایران مراغه قهرمان اهدا مدال بانوی قهرمان سیل زدگان ابراز همدردی مدال طلا

گت بلاگز اخبار اجتماعی کم کردن فشار آب پایتخت کشور عزیزمان ایران مربوط به شبکه آب‌رسانی نیست

علیرضا نوذری‌پور با بیان این‌که برنامه‌ای جهت کم کردن فشار آب نداریم، افزود: با گرم‌شدن هوا مصرف آب زیاد کردن پیدا می‌کند و در این شرایط اگر تجهیزات داخلی ساختم

کم کردن فشار آب پایتخت کشور عزیزمان ایران مربوط به شبکه آب‌رسانی نیست

کم کردن فشار آب پایتخت کشور عزیزمان ایران مربوط به شبکه آب رسانی نیست

عبارات مهم : ایران

علیرضا نوذری پور با بیان این که برنامه ای جهت کم کردن فشار آب نداریم، افزود: با گرم شدن هوا مصرف آب زیاد کردن پیدا می کند و در این شرایط اگر تجهیزات داخلی ساختمان استاندارد نباشد ممکن است موجب کم کردن فشار آب شود.

کاهش فشار آب پایتخت کشور عزیزمان ایران مربوط به شبکه آب رسانی نیستقائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: کم کردن فشار آب در روزهای گذشته در بعضی نقاط پایتخت کشور عزیزمان ایران قطعا مربوط به شبکه آب رسانی نیست چون در شبکه آب پایتخت کشور عزیزمان ایران مشکلی جهت تامین آب وجود ندارد.

علیرضا نوذری پور در گفت وگو با ایسنا با بیان این که برنامه ای جهت کم کردن فشار آب نداریم، افزود: با گرم شدن هوا مصرف آب زیاد کردن پیدا می کند و در این شرایط اگر تجهیزات داخلی ساختمان استاندارد نباشد ممکن است موجب کم کردن فشار آب شود.

کم کردن فشار آب پایتخت کشور عزیزمان ایران مربوط به شبکه آب‌رسانی نیست

او تاکید کرد: در بعضی از ساختمان ها تاسیسات داخلی را به گونه ای راه اندازی می کنند که موجب ایجاد کم کردن فشار و حتی پرسشها دیگر می شود؛ به طور مثال در یک منزل تاسیسات آب از پشت بام فرایند آب رسانی را انجام می دهد که همین مسئله موجب کم کردن فشار آب نیز می شود.

نوذری پور گفت: در برج ۵۰ طبقه ای در پایتخت کشور عزیزمان ایران چون تاسیسات داخلی آن استاندارد هست، آب رسانی بدون هیچ مشکلی صورت می گیرد.

علیرضا نوذری‌پور با بیان این‌که برنامه‌ای جهت کم کردن فشار آب نداریم، افزود: با گرم‌شدن هوا مصرف آب زیاد کردن پیدا می‌کند و در این شرایط اگر تجهیزات داخلی ساختم

او در خصوص علت عوض کردن رنگ آب بعد از وصل شدن مجدد آن، اظهار کرد: این مسئله نیز هیچ ارتباطی به کیفیت آب در شبکه آب رسانی ندارد و تنها علت آن تاسیسات داخلی ساختمان است که باید بازبینی شود.

نوذری پور تاکید کرد: هیچ مشکلی در شبکه آب پایتخت کشور عزیزمان ایران از نظر کمیت و کیفیت وجود ندارد، لیکن آزمایش های متعددی روی کیفیت آب صورت می گیرد و فشار آب نیز در حال حاضر در حالت عادی است.

واژه های کلیدی: ایران | ساختمان | استاندارد | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs