budgy ایران مراغه قهرمان اهدا مدال

budgy: ایران مراغه قهرمان اهدا مدال بانوی قهرمان سیل زدگان ابراز همدردی مدال طلا

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «شاهین فرهت» دبیر سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر شد

به گزارش ایسنا، سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی شاهین فرهت را به عنوان دبیر سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر منصوب کرد. د

«شاهین فرهت» دبیر سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر شد

«شاهین فرهت» دبیر سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر شد

عبارات مهم : همکاری

شاهین فرهت به عنوان دبیر سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر منصوب شد.

به گزارش ایسنا، سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی شاهین فرهت را به عنوان دبیر سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر منصوب کرد.

در حکم معاون امور هنری جهت شاهین فرهت آمده است:

«با استناد به بند ۳ از فصل دوم “آیین نامه برگزاری جشنواره موسیقی فجر” و با توجه به نظر اعضای محترم شورای پیشنهاد دبیر آیین نامه مذکور، و نیز تجارب ارزنده جنابعالی در حوزه موسیقی، به موجب این حکم به عنوان دبیر سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر منصوب می شوید.

امید است با همکاری و همفکری هنرمندان، پیشکسوتان و صاحبنظران و نیز برنامه ریزی جامع، اصولی و بررسی ادوار گذشته، جشنواره سی و چهارم با کیفیت بهتر و متناسب با انتظار مردم، به خاص جامعه هنری کشور برگزار گردد. بدیهی است کلیه همکاران و مدیران معاونت امور هنری، نهایت همکاری را با جنابعالی معمول خواهند داشت.»

شاهین فرهت کارشناسی موسیقی از دانشگاه تهران، کارشناسی ارشد مستر آهنگسازی از نیویورک و دکترای آهنگسازی از استراسبورگ فرانسه دارد و سال ها استاد تمام موسیقی دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران بوده هست. داوری جشنواره های موسیقی از جمله چند دوره جشنواره موسیقی فجر از جمله تجربه ها و سوابق شاهین فرهت است.

«شاهین فرهت» دبیر سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر شد

واژه های کلیدی: همکاری | موسیقی | جشنواره | دانشگاه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs