budgy ایران مراغه قهرمان اهدا مدال

budgy: ایران مراغه قهرمان اهدا مدال بانوی قهرمان سیل زدگان ابراز همدردی مدال طلا

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری شباهت «قند پهلو» تازه با «مسابقه هفته» منوچهر نوذری

مدیر گروه مهارت‌های تخصصی شبکه آموزش از پخش سری تازه برنامه «قندپهلو» با نام تازه «چندپهلو» و تغییراتی در محتوا خبر داد.

شباهت «قند پهلو» تازه با «مسابقه هفته» منوچهر نوذری

شباهت «قند پهلو» تازه با «مسابقه هفته» منوچهر نوذری

عبارات مهم : آموزش

مدیر گروه مهارت های تخصصی شبکه آموزش از پخش سری تازه برنامه «قندپهلو» با نام تازه «چندپهلو» و تغییراتی در محتوا خبر داد.

به گزارش ایسنا ؛شهرام کجوری در گفت وگویی راجع به سری تازه برنامه «قندپهلو» که قرار است از شبکه آموزش پخش شود، گفت: نام برنامه «قندپهلو» به احتمال زیاد به «چندپهلو» عوض کردن خواهد کرد به علت اینکه چندین شرکت کننده داریم. این برنامه به تهیه کنندگی امیر قمیشی در سری تازه نیز با اجرای رضا رفیع و داوری ناصر فیض و شهرام شکیبا به روی آنتن می رود.

او راجع به تغییرات در محتوای برنامه «قندپهلو» اظهار کرد: در سری تازه تعداد شرکت کنندگان زیاد کردن پیدا می کند؛ یعنی از سه نفر به هشت یا ۱۰ نفر می رسد. سبک اجرا هم عوض کردن می کند و برنامه تا حدودی شبیه به مسابقه «هفته» مرحوم منوچهر نوذری می شود.

شباهت «قند پهلو» تازه با «مسابقه هفته» منوچهر نوذری

مدیر گروه مهارت های تخصصی شبکه آموزش راجع به وقت پخش این برنامه گفت: آینده نگری ما این است که سری تازه قندپهلو از عید قربان تا عید غدیر در ۱۰ قسمت پخش شود. اگر تغییرات در برنامه جذابیت داشته باشد و مورد اقبال مخاطبان قرار بگیرد مجددا این برنامه بعد از محرم و صفر به روی آنتن می رود.

واژه های کلیدی: آموزش | برنامه | شهرام شکیبا | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs