budgy ایران مراغه قهرمان اهدا مدال

budgy: ایران مراغه قهرمان اهدا مدال بانوی قهرمان سیل زدگان ابراز همدردی مدال طلا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات صحبت اینفانتینو خبر دارد/ امکان تعلیق فوتبال کشور عزیزمان ایران است ، آذری

مدیرعامل کلوب ذوب آهن با بیان اینکه فوتبال نیاز به گدایی از دیگران ندارد، گفت: در صورت عدم پرداخت حق پخش تلویزیونی، امکان تعلیق فوتبال کشور عزیزمان ایران وجود د

صحبت اینفانتینو خبر دارد/ امکان تعلیق فوتبال کشور عزیزمان ایران است ، آذری

آذری: صحبت اینفانتینو خبر دارد/ امکان تعلیق فوتبال کشور عزیزمان ایران است

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل کلوب ذوب آهن با بیان اینکه فوتبال نیاز به گدایی از دیگران ندارد، گفت: در صورت عدم پرداخت حق پخش تلویزیونی، امکان تعلیق فوتبال کشور عزیزمان ایران وجود دارد.

سعید آذری در گفتگو با مهر، با اشاره به سفر جیانی اینفانتینو مدیر فیفا به کشور عزیزمان ایران و اینکه وی ترساندن کرده بود در صورت عدم پرداخت حق پخش دیگر به کشور عزیزمان ایران سفر نمی کند، گفت: حضور اینفانتینو به کشور عزیزمان ایران اتفاق خوبی بود. او حتی با مدیر جمهور کشور عزیزمان ایران هم نشستی داشت و راجع به حق پخش و حضور بانوان در ورزشگاه صحبت های خوبی صورت گرفت.

امکان تعلیق فوتبال به خاطر حق پخش

صحبت اینفانتینو خبر دارد/ امکان تعلیق فوتبال کشور عزیزمان ایران است ، آذری

وی افزود: نیامدن اینفانتینو به کشور عزیزمان ایران جهت عدم پرداخت حق پخش بحثی است که عواقب دیگری هم ممکن است داشته باشد. به عنوان مثال امکان دارد فوتبال کشور عزیزمان ایران به همین خاطر تعلیق شود. این صحبت اینفانتینو که می گوید دیگر به کشور عزیزمان ایران نمی آیم، خبر دارد. مدیر فیفا به فوتبال کشور عزیزمان ایران به عنوان یک فوتبال محلات نگاه نمی کند و کشور عزیزمان ایران هم به عنوان یکی از فدراسیون های فعال دنیا، باید مطابق با استانداردهای جهانی باشد.

فوتبال نیازی به گدایی ندارد

مدیرعامل کلوب ذوب آهن تصریح کرد: فوتبال باید به صورت مستقل فعالیت کند و نیازی به گدایی ندارد.

مدیرعامل کلوب ذوب آهن با بیان اینکه فوتبال نیاز به گدایی از دیگران ندارد، گفت: در صورت عدم پرداخت حق پخش تلویزیونی، امکان تعلیق فوتبال کشور عزیزمان ایران وجود د

مشکلات سفر به شهر جم

آذری در ادامه با اشاره به توقف ذوب آهن برابر پارس جنوبی در هفته بیست و پنجم لیگ برتر گفت: دیدار با پارس یکی از بازی های سخت ذوب آهن بود. سفر به شهر جم سخت و سخت است و شرکت لیگ باید امکانات استاندارد را جهت تیم هایی که به لیگ برتر افزایش می کنند، در نظر بگیرد. جهت بازی با پارس جنوبی ابتدا باید به عسلویه سفر کرد و روز بازی یکساعت و نیم با اتوبوس به سمت شهر جم رفت. اینها روی کیفیت بازی تاثیر می گذارد. نمی شود روز مسابقه ۱۲۰ کیلومتر بازیکنان را با اتوبوس انتقال یافته کرد.

خوشحالیم سال ۹۶، دوم شدیم

وی تاکید کرد: با این حال کسب یک امتیاز از این مسابقه باعث شد تا سال ۹۶ را با رتبه خوب دومی در جدول تمام کنیم. ما در دور برگشت بیشترین امتیاز را گرفته ایم و خوشحالیم که با رده دوم، به کار خود در سال ۹۶ آخر دادیم. از زحمات کادر فنی و بازیکنان تقدیر می کنم.

صحبت اینفانتینو خبر دارد/ امکان تعلیق فوتبال کشور عزیزمان ایران است ، آذری

کاری به استقلال و سایر رقبا نداریم

مدیرعامل کلوب ذوب آهن در خصوص نزدیک شدن استقلال به این تیم و مسابقه جهت کسب عنوان نایب قهرمانی، یادآور شد: ما تا روز آخر مبارزه می کنیم و کاری نداریم تیم های دیگر کجای جدول هستند. تمام مسابقه های جهت ما مهم هست. علاوه بر کنترل سایر رقبا، تمرکزمان روی تیم خودمان هست. شرایط استقلال هم شبیه به ما هست. آنها هم در لیگ برتر و هم در لیگ قهرمانان حضور دارند.

مدیرعامل کلوب ذوب آهن با بیان اینکه فوتبال نیاز به گدایی از دیگران ندارد، گفت: در صورت عدم پرداخت حق پخش تلویزیونی، امکان تعلیق فوتبال کشور عزیزمان ایران وجود د

تیمی را شکست دادیم که هیچکس جلودارش نیست

آذری افزود: ما در لیگ برتر توانستیم استقلال را شکست بدهیم؛ یعنی تیمی که هیچکس جلودارش نیست. این نشان می دهد در جایگاهی هستیم که لیاقتش را داریم و برایش مشکل کشیده ایم.

وی در خصوص ارزیابی اش از بازی پرسپولیس و استقلال گفت: به خاطر بازی ذوب آهن با پارس، دربی را ندیدم.

صحبت اینفانتینو خبر دارد/ امکان تعلیق فوتبال کشور عزیزمان ایران است ، آذری

۲۰ میلیارد تومان تا آخر سال پرداخت می شود

عضو هیات رئیسه شرکت لیگ راجع به اجازه دادن به اسپانسر تبلیغات محیطی جهت نمایش تبلیغات در دربی ،گفت: این اسپانسر مبلغی از تعهد خود را پرداخت کرد که قرار است بین کلوب ها توزیع شود. این شرکت متعهد شد تا آخر سال ۲۰ میلیارد دیگر واریز کند.

تضمین جهت جلوگیری از بدقولی اسپانسر

آذری در پاسخ به این سئوال که چه تضمینی وجود دارد اسپانسر دوباره بدقولی نکند؟ تصریح کرد: به هر حال سال آینده ای هم هست! باید نظر ما نسبت به متقاضیان تبلیغات محیطی مثبت باشد. اگر اسپانسر فعلی به تعهداتش عمل نکند جزو مشتریان بدحساب تلقی خواهد شد و از لیست سال بعد هیات رئیسه خارج می شود!

مبلغ واریز شده است محرمانه است

وی در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر مبلغ تخصیص داده شده است یافته به کلوب ها؟ گفت: مبلغی که به حساب شرکت لیگ واریز شده، امروز بین کلوب ها تقسیم می شود ولی میزان آن محرمانه است.

اتفاقی که می خواهیم رقم نخورده است

مدیرعامل کلوب ذوب آهن در خصوص پرسشها مالی که این کلوب طی ماه های گذشته با آن گریبانگیر بوده هست، اظهار کرد: کارخانه دارد کمک می کند ولی اتفاقی که می خواهیم رقم نخورده هست. درخواست ما اصلاح بودجه بوده هست. باید از مدیرعامل و اعضای هیات مدیره کارخانه تقدیر کنم که تمام تلاششان را جهت کمک به ما انجام داده اند. قرار است تا آخرهای اسفندماه قسمت عمده ای از پول بازیکنان پرداخت شود.

امیدوارم بانوان بتوانند به ورزشگاه بیایند

آذری در آخر با اظهار امیدواری نسبت به حضور بانوان در ورزشگاه ها، گفت: امیدوارم ورود بانوان هم به ورزشگاه ها آزاد شود. این مسئله می تواند به تلطیف فضای ورزشگاه ها کمک کند. این حق زنان است که در ورزشگاه ها حاضر شوند. شاید بعضی ها دلواپس باشند که بانوان در ورزشگاه ها الفاظ بد می شنوند؛ در حالی که زنان ما در جامعه و خیابان الفاظ بدتری می شنوند. فضای استادیوم ها امن تر است و به سلامت سازی آن کمک بیشتری می کند. امیدوارم ذوب آهن نخستین باشگاهی باشد که بتواند شاهد حضور زنان در ورزشگاهش باشد.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | امکانات | ورزشگاه | استقلال | اسپانسر | ورزشگاه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs