budgy ایران مراغه قهرمان اهدا مدال

budgy: ایران مراغه قهرمان اهدا مدال بانوی قهرمان سیل زدگان ابراز همدردی مدال طلا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دو پرونده ای که کمر می شکند! ، تبعات مدیریت زوج و فردی در پرسپولیس

دو پرونده‌ای که به خاطر کم تجربگی و بی‌تدبیری مدیران پرسپولیس در جریان است بار سنگین مالی را روی دوش این کلوب خواهد گذاشت و تبعات بدی نیز خواهد داشت.

دو پرونده ای که کمر می شکند! ، تبعات مدیریت زوج و فردی در پرسپولیس

تبعات مدیریت زوج و فردی در پرسپولیس/ دو پرونده ای که کمر می شکند!

عبارات مهم : پرونده

دو پرونده ای که به خاطر کم تجربگی و بی تدبیری مدیران پرسپولیس در جریان است بار سنگین مالی را روی دوش این کلوب خواهد گذاشت و تبعات بدی نیز خواهد داشت.

به گزارش مهر، در روزهایی که پرسپولیس بیش از هر روز دیگری به پول و تماشاگرهایش نیاز دارد، از این دو عنوان متضرر شده است هست. غول مانوئل ژوزه در واقع از منظر مالی جهت روزهای آتی یک تونل وحشت است و درست در همین روزها هم شکایت علی دایی از پرسپولیس بابت برکناری بی موقع به کلوب رسیده هست. برکناری که حاصل تغییرات پی در پی مدیران این تیم بود و به کار گیری مدیرانی بی تجربه که حاصلی جز ضرر جهت این کلوب نداشته اند.

دو پرونده ای که کمر می شکند! ، تبعات مدیریت زوج و فردی در پرسپولیس

حمیدرضا سیاسی که معلوم نبود از کجا سر از پرسپولیس درآورده بود علی دایی و علیرضا رحیمی را در هفته هفتم برکنار کرد و به جای او حمید درخشان را روی نیمکت پرسپولیس نشاند آن هم بدون اینکه به قرارداد مربی پرسپولیس نگاهی داشته باشد. برکناری دایی آن روزها کاملا غلط بود و اشتباه و این عنوان را همه حتی مردم معمولی هم که تاکنون مدیریت نکرده بودند هم متوجه می شدند که قرارداد سه ساله را نمی توان به این شکل یک طرفه فسخ کرد.

حتی محمد رویانیان هم چنین کرد و ژوزه مانوئل را شش ماه زیاد تحمل نکرد و با وجود آنکه وی هنوز قرارداد داشت او را کنار زد و گل محمدی را جانشین او کرد و به این ترتیب تعهدی بین ۶ تا ۱۰ میلیارد تومان جهت پرسپولیس جهت این مربی و دستیارانش باقی گذاشت.

دو پرونده‌ای که به خاطر کم تجربگی و بی‌تدبیری مدیران پرسپولیس در جریان است بار سنگین مالی را روی دوش این کلوب خواهد گذاشت و تبعات بدی نیز خواهد داشت.

حالا آن دو تعهد روی میز است و پرسپولیس به شدت تحت فشار، اشکال هم نه از دایی است و نه خوزه مانوئل. اشتباه را مدیرانی انجام داده اند که تجربه نداشتند و نمی دانستند که همه حرکت هایشان در فیفا مرورمی شود و فوتبال کاملا قوانین مهم و بزرگی دارد.

این ولی همه اتفاقات نیست، پرسپولیس حالا در مهمترین دیدارهایش در آسیا به تماشاگرانش هم نیازمند بود، هم نیاز معنوی و هم نیاز مالی. ولی این کلوب با حکم کنفدراسیون آسیا محروم شده است است و به این ترتیب از دیداری که می توانست درآمدزایی خوبی جهت پرسپولیس باقی بگذارد سکوهای خالی باقی ماند و سکوت.

در واقع هنرمندی مدیران زوج و فردی و بی تجربه پرسپولیس که تا قبل از این کلوب در فوتبال هیچ تجربه ای نداشتند کاری کرده که امروز این تیم از همه طرف زیر فشار برود و آینده اش نامعلوم باشد. باید دید در روزهای آینده مدیران امروز پرسپولیس چه طرحی جهت خروج از این اوضاع دارند؟ هر چند همین حالا هم مدیران این کلوب زیر فشار هزینه های امسال هستند و حتی از سوی بازیکنان پرسپولیس دوباره ترساندن هم شده است اند.

دو پرونده ای که کمر می شکند! ، تبعات مدیریت زوج و فردی در پرسپولیس

واژه های کلیدی: پرونده | مدیریت | قرارداد | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs