budgy ایران مراغه قهرمان اهدا مدال

budgy: ایران مراغه قهرمان اهدا مدال بانوی قهرمان سیل زدگان ابراز همدردی مدال طلا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چرا فقط بازیکنان سرباز پرسپولیس به مسئله خوردند!

قائم مقام کلوب تراکتورسازی تبریز گفت: بازیکنان پرسپولیس که جهت سربازی به تراکتور آمدند خودشان را بالاتر از قانون می دانند.

چرا فقط بازیکنان سرباز پرسپولیس به مسئله خوردند!

چرا فقط بازیکنان سرباز پرسپولیس به مسئله خوردند!

عبارات مهم : سرباز

قائم مقام کلوب تراکتورسازی تبریز گفت: بازیکنان پرسپولیس که جهت سربازی به تراکتور آمدند خودشان را بالاتر از قانون می دانند.

به گزارش مهر، کاظم شهریاری راجع به عنوان جذب بازیکنان سرباز اظهار داشت: در این زمینه تاکنون صحبت های مختلفی مطرح شده است که این آخرهای مسئله امید عالیشاه پیامدهای بسیار گسترده ای به همراه داشت که موجب دلخوری هواداران تراکتورسازی شد و باید در این زمینه نکاتی را مطرح کرد.

وی افزود:اولاً همه بازیکنان سرباز مثل هم نیستند و بسیاری از آن ها با تعصب و غیرت مثال زدنی جهت تیمشان بازی کردن. مهدی شریفی نمونه ای از این بازیکنان بود که جهت تیمش بازی کرده و از این تیم رفت. سایر بازیکنانی مثل پهلوان، مهدی پور و شربتی هم سربازهای فعلی تیم هستند که با جان ودل جهت تیمشان بازی می کنند و عالی ترین عملکرد را تاکنون داشتند و کادر فنی رضایت کاملی از این نفرات دارد.

قائم مقام کلوب تراکتورسازی خاطرنشان کرد: متأسفانه بعضی رفتارها باعث شده است بدبینی هایی نسبت به عنوان بازیکنان سرباز پیش بیاید. یکی از نکات جالب توجه جهت ما این است که به جز ۲ بازیکن سربازی که از پرسپولیس به تراکتور آمدند بقیه سربازها مثل همه جوانان این سرزمین دوران خدمت مقدس سربازی را طبق قانون پشت سر گذاشتند ولی حالا شاهد این هستیم که بازیکنان پرسپولیس که به تراکتور آمدند خودشان را بالاتر از قانون دانسته و تلاش می کنند به هر نحوی دوران خدمت خودشان را کوتاه کنند.

شهریاری تصریح کرد: البته شکل این کار باید بررسی و تحلیل شود. یکی از شروط مهم در تأیید این گونه کسری هایی که متأسفانه به شکل خاصی دریافت می شود این است که علاوه بر تأیید کسری خدمت، یگان خدمتی نیز تأیید کند که این بازیکن مدت وقت مذکور را در خدمت این کلوب بوده است.

وی افزود: باید بررسی کنیم که واقعاً آیا از زمستان سال گذشته که امید عالیشاه به تراکتورسازی آمد تاکنون در خدمت کلوب تراکتورسازی بوده یا دوران زیادی را در تمرینات شرکت نکرده است؟ به واقع چگونگی خدمت او باید موردبررسی قرار گیرد و کلوب باید تأییدکننده این باشد که دوره خدمت امید عالیشاه در تراکتورسازی سپری شده است است.

قائم مقام کلوب تراکتورسازی تأکید کرد: طبیعتاً طبق اصول کلوب داری ما معتقدیم که عالیشاه به تعهدات خود در جایگاه یک بازیکن سرباز عمل نکرده و رفتارهای غیرحرفه ای متعددی از خود نشان داده که مورد آخر حضور در برنامه تحلیل دربی یکی از این رفتارها بوده و قطعاً کلوب به دنبال هیاهوهایو که شروع شده است تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت و به طور قانونی و حرفه ای در برابر این تخلفات ایستادگی خواهد کرد و از حق خود دفاع می کند.

شهریاری اظهار داشت:طرف برابر چون می داند که به نتیجه روشنی در این زمینه نخواهد رسید اقدام به شایعه پراکنی و انتشار بعضی اکاذیب کرده که یکی از این موارد تیتر یکی از روزنامه های رنگی ورزشی است که امروز منتشرشده و کلوب از این روزنامه به اتهام نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی و تخریب وجهه کلوب تراکتورسازی و همچنین انتشار خبر دروغ به نقل از شرکت نظام وظیفه شکایت قانونی و قطعی می کند.

وی در آخر گفت:این اتهامات مورد پیگیری جدی قرار می گیرد و روزنامه ای که اقدام به انتشار این اخبار دروغ کرده باید در قبال واکنش‌ها غیرحرفه ای خود پاسخگو باشد.

چرا فقط بازیکنان سرباز پرسپولیس به مسئله خوردند!

واژه های کلیدی: سرباز | انتشار | سربازی | بازیکنان | پرسپولیس | تراکتورسازی | امید عالیشاه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs